Knut Ekwall oljemålning

Knut Ekwall oljemålning
Knut Ekwall oljemålning
Knut Ekwall oljemålning
Knut Ekwall oljemålning
Knut Ekwall oljemålning
Knut Ekwall oljemålning

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

EKWALL, Knut (1843-1912): Segelfartyg i skymning, monogramsignerad KE, olja på duk, 55x80 cm

Färgbortfall

188319

2013-06-01