Fotpall i empire

Fotpall i empire
Fotpall i empire
Fotpall i empire
Fotpall i empire
Fotpall i empire
Fotpall i empire

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FOTPALL, empire, mahogny, bronserad dekor, total höjd 30, längd 41 cm

Skador och lagningar

188320

2013-05-30