Wilhelm Gernandt akvarell

Wilhelm Gernandt akvarell
Wilhelm Gernandt akvarell
Wilhelm Gernandt akvarell
Wilhelm Gernandt akvarell

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

GERNANDT, Arvid Wilhelm (1863-1920): Hörnet af Berzelii Park och Hamngatan,
signerad och daterad Gernandt 96, akvarell på papper, 19,5x15 cm

188328

2013-05-31