Byrå stockholmsarbete i rokoko
Klubbat för:
28 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
BYRÅ, stockholmsarbete i rokoko, Neibers art, fanerad i bl a mahogny, amarant och plommon, skiva i kalksten, förgyllda bronsbeslag, höjd 82, 48x82 cm, nyckel finns
Skador, beslag saknas, kalkstenskivan med mindre lagning
188335
2013-05-31