Armring 14 k guld

Armring 14 k guld
Armring 14 k guld
Armring 14 k guld
Armring 14 k guld
Armring 14 k guld
Armring 14 k guld

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ARMRING, 14 k guld, mittsektion med kamé, skuret snäckskal föreställande klassisk kvinnoprofil, 1800-talets andra hälft, vikt ca 34 g, i etui

Bucklor

188336

2013-06-12