Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ARMRING, 14 k guld, mittsektion med kamé, skuret snäckskal föreställande klassisk kvinnoprofil, 1800-talets andra hälft, vikt ca 34 g, i etui
Bucklor
188336
2013-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här