Vinkyl
2013-05-31
188367
| Klubbat belopp | 9 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
VINKYLARE, 1800-tal, fanérad med björk och mahogny, målad dekor, fodrad med bly, fack för 8 flaskor, höjd 74, 54x41 cm
Slitage