Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
VINKYLARE, 1800-tal, fanérad med björk och mahogny, målad dekor, fodrad med bly, fack för 8 flaskor, höjd 74, 54x41 cm
Slitage
188367
2013-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här