Vinkyl

Vinkyl
Vinkyl
Vinkyl
Vinkyl
Vinkyl
Vinkyl
Vinkyl
Vinkyl
Vinkyl
Vinkyl
Vinkyl
Vinkyl

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

VINKYLARE, 1800-tal, fanérad med björk och mahogny, målad dekor, fodrad med bly, fack för 8 flaskor, höjd 74, 54x41 cm

Slitage

188367

2013-05-31