Örhängen guld kamé emalj

Örhängen guld kamé emalj
Örhängen guld kamé emalj
Örhängen guld kamé emalj
Örhängen guld kamé emalj

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÖRHÄNGEN, 1 par, guld, skurna kaméer föreställande klassiska kvinnoprofiler av vit korall med svagt rosa inslag, vit och blå emalj, 1800-talets andra hälft

Skador, emaljslitage

188369

2013-05-31