U Hydman-Vallien litografi
Closed
2013-05-31
188370
| Sold for | 350 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): "Ensamliv", signerad Ulrica HV, HC, färglitografi, 42x30 cm