Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FAT, tenn, 1700-tal, stämplad för Lars Persson Ödman (1701-1729), Jönköping, sannolikt år 1708, diameter ca 40 cm
Bristningar, lagning, baksida med tremblerat ägarmonogram
188376
2013-06-15
Gör en kostnadsfri värdering här