Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DISTLER BRANDBIL, 1920-30-tal, litograferad och lackerad plåt i rött och gult, med tre brandmän, hjul helt i plåt, fällbar stege, urverksdriven, längd ca 30 cm
Skador, delar saknas
188380
2013-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här