Brandbil

Brandbil
Brandbil
Brandbil
Brandbil
Brandbil
Brandbil
Brandbil
Brandbil

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DISTLER BRANDBIL, 1920-30-tal, litograferad och lackerad plåt i rött och gult, med tre brandmän, hjul helt i plåt, fällbar stege, urverksdriven, längd ca 30 cm

Skador, delar saknas

188380

2013-06-12