Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ASTRUP, Nicolai Johannes (1880-1928): "Cappelanen og prestedatteren belures av Tulle-Nils", osignerad (signerad i plåten), träsnitt, 29,5x29,5 cm
Hanteringsveck, skador
188402
2013-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här