Astrup träsnitt

Astrup träsnitt
Astrup träsnitt
Astrup träsnitt
Astrup träsnitt

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ASTRUP, Nicolai Johannes (1880-1928): "Cappelanen og prestedatteren belures av Tulle-Nils", osignerad (signerad i plåten), träsnitt, 29,5x29,5 cm

Hanteringsveck, skador

188402

2013-05-30