Värmefat skålfat lampa Kina

Värmefat skålfat lampa Kina
Värmefat skålfat lampa Kina
Värmefat skålfat lampa Kina
Värmefat skålfat lampa Kina
Värmefat skålfat lampa Kina
Värmefat skålfat lampa Kina

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄRMEFAT, SKÅLFAT, BORDSLAMPFOT, porslin, Kina, 1800-tal, underglasyr i blått, värmefatets diameter 29 cm

Skador, sprickor

188430

2013-05-30