Freudenthal litografier

Freudenthal litografier
Freudenthal litografier
Freudenthal litografier
Freudenthal litografier

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FREUDENTHAL, Peter (född 1938): 2 st, Kompositioner, signerade och daterad 79, 38/58, färglitografi, I. 40x30 cm vardera (rammått 56x41 cm)

1 med fuktfläckar i marginalen

188439

2013-05-31