Toyen etsning

Toyen etsning
Toyen etsning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TOYEN, Marie Cerminova (Tjeckoslovakien, 1902-1980): Strelnice, signerad Toyen, ea 16/25, etsning med handkolorering tryckt på japanpapper, 26,5x26,5 cm,
PROVENIENS: Galerie Aix, Karlavägen, Stockholm

188450

2013-05-31