Toyen etsning
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TOYEN, Marie Cerminova (Tjeckoslovakien, 1902-1980): Cycle de douze dessins, signerad Toyen, etsning med handkolorering tryckt på japanpapper, 27x27 cm,
PROVENIENS: Galerie Aix, Karlavägen, Stockholm
Saknar glas
188455
2013-05-31