Toyen etsning

Toyen etsning
Toyen etsning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TOYEN, Marie Cerminova (Tjeckoslovakien, 1902-1980): Cycle de douze dessins, signerad Toyen, etsning med handkolorering tryckt på japanpapper, 27x27 cm,
PROVENIENS: Galerie Aix, Karlavägen, Stockholm

Saknar glas

188455

2013-05-31