Figuriner Kunglig Dansk samt Rörstrand

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

FIGURINER, 2 st, porslin, vilande hjortdjur Kunglig Dansk, mårddjur Rörstrand, längd 16-17 cm

Mårddjuret med smärre nagg samt lagning

188456

2013-05-30