Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKÅP, 1 par, 1900-talets andra hälft, England, på benställning, mahogny med intarsia, höjd inklusive benställning, 154 cm
Slitage, delar av inredning saknas, dörrknopp medföljer
188473
2013-06-01
Gör en kostnadsfri värdering här