Skåp England

Skåp England
Skåp England
Skåp England
Skåp England
Skåp England
Skåp England

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKÅP, 1 par, 1900-talets andra hälft, England, på benställning, mahogny med intarsia, höjd inklusive benställning, 154 cm

Slitage, delar av inredning saknas, dörrknopp medföljer

188473

2013-06-01