George Barris gelatinsilverfotografi
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BARRIS, George (född 1928): "Marilyn på stranden", signerad och stämplad på baksidan One West Publishing, numrerad 137/200, daterad 5.16.2006, gelatinsilverfotografi, 51 x 41 cm, oramad
188500
2013-05-30