George Barris gelatinsilverfotografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BARRIS, George (född 1928): "Marilyn på stranden", signerad och stämplad på baksidan One West Publishing, numrerad 137/200, daterad 5.16.2006, gelatinsilverfotografi, 51 x 41 cm, oramad

188500

2013-05-30