Henrik Allert oljemålning

Henrik Allert oljemålning
Henrik Allert oljemålning
Henrik Allert oljemålning
Henrik Allert oljemålning
Henrik Allert oljemålning
Henrik Allert oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

ALLERT, Henrik (född 1937): "I trädgården", signerad Henrik Allert, olja på duk, 65x196 cm

188510

2013-05-31