Miniatyrer Stig Lindberg

Miniatyrer Stig Lindberg
Miniatyrer Stig Lindberg
Miniatyrer Stig Lindberg
Miniatyrer Stig Lindberg
Miniatyrer Stig Lindberg
Miniatyrer Stig Lindberg

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MINIATYRER, 5 st, Stig Lindberg, Gustavsberg, bestående av, tre vaser, burk med lock, skål, signerade Stig L. samt gustavsbergs studiohand, benvita, höjd 3-14 cm

Skålen med smärre skador

188512

2013-06-15