Miniatyrer Stig Lindberg
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MINIATYRER, 5 st, Stig Lindberg, Gustavsberg, bestående av, tre vaser, burk med lock, skål, signerade Stig L. samt gustavsbergs studiohand, benvita, höjd 3-14 cm
Skålen med smärre skador
188512
2013-06-15