Bord Italien

Bord Italien
Bord Italien
Bord Italien
Bord Italien
Bord Italien
Bord Italien

Klubbat för:

2 600 SEK

3 000 SEK

BORD, på pelarfot, Italien, 1800-talets andra hälft, sk tändsticksbord, skiva med dekor av schackbräde, låda i sargen, 74, diameter 60 cm

Fanérskador

188523

2013-06-02