Klubbat för:
2 600 SEK
3 000 SEK
BORD, på pelarfot, Italien, 1800-talets andra hälft, sk tändsticksbord, skiva med dekor av schackbräde, låda i sargen, 74, diameter 60 cm
Fanérskador
188523
2013-06-02