Kjell Leander Engström oljemålning
2013-05-31
188525
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ENGSTRÖM, Kjell Leander (1914-1979): Landskapsmotiv, signerad och daterad Kjell -44, olja på pannå, 60x91 cm