Kjell Leander Engström oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ENGSTRÖM, Kjell Leander (1914-1979): Landskapsmotiv, signerad och daterad Kjell -44, olja på pannå, 60x91 cm

188525

2013-05-31