Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL, empire, med förgylld och målad dekor, 2-delat glas, höjd 138x68 cm

Sprickor och slitage

188534

2013-05-31