Wilhelm von Gegerfelt
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GEGERFELT, Wilhelm von (1844-1920): "Utsikt öfver Göteborgs hamn från Hisingen", signerad, olja på duk, 41x58 cm
Proveniens: Brännmärkt och skylltmärkt på ramen samt på brännmärkt på spännramen Generalkonsul, Axel Ax:son Johnson
188580
2013-05-31