Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
BÄNK, Danmark, empirestil, fanerad med mahogny med intarsia, skinnklädd sits, längd 185 cm
Zustandsbeschreibung
Fanérskador
188586
2013-06-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner