Sittbänk

Sittbänk
Sittbänk
Sittbänk
Sittbänk
Sittbänk
Sittbänk

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

BÄNK, Danmark, empirestil, fanerad med mahogny med intarsia, skinnklädd sits, längd 185 cm

Zustandsbeschreibung

Fanérskador

188586

2013-06-01