Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, Karl Johan, björkfanér, höjd 146, 100x45 cm

Slitage, skador

188588

2013-06-01