Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, med inredning, gustaviansk stil, 1900-tal, fanerad med mahogny och björk, höjd 80,5, 59x41 cm
Fanérskador, nyckel saknas
188599
2013-06-01
Gör en kostnadsfri värdering här