Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, med inredning, gustaviansk stil, 1900-tal, fanerad med mahogny och björk, höjd 80,5, 59x41 cm

Fanérskador, nyckel saknas

188599

2013-06-01