Max Papart färgcarborundum
2013-06-01
188664
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PAPART, Max (Frankrike 1911-1994): Komposition, signerad Max Papart, 11/75, färgetsning på carborundum, 62x48 cm