Ljuskrona Oscariansk

Ljuskrona Oscariansk
Ljuskrona Oscariansk

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

LJUSKRONA, för 24 ljus, Oscariansk, 1800-tal, behängd med olikslipade pismor, bl a prismor formade som päron med löv, höjd ca 100 cm,ask med tillbehör medföljer

Skador

188665

2013-06-01