Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
LJUSKRONA, för 24 ljus, Oscariansk, 1800-tal, behängd med olikslipade pismor, bl a prismor formade som päron med löv, höjd ca 100 cm,ask med tillbehör medföljer
Skador
188665
2013-06-01
Gör en kostnadsfri värdering här