Clavé litografi

Clavé litografi
Clavé litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CLAVÉ, Antonio (1913-2005): Komposition, signerad Clavé, ea, litografi, 49x70 cm

Gulnader

188672

2013-06-01