Täcke upphämta Skåne

Täcke upphämta Skåne
Täcke upphämta Skåne
Täcke upphämta Skåne
Täcke upphämta Skåne

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TÄCKE, Skåne,1800-talets andra hälft, upphämtateknik, rött och grönt, ca 170x135 cm

Smärre skador, lagningar

188685

2013-06-01