Elis Säfbom oljemålning

Elis Säfbom oljemålning
Elis Säfbom oljemålning
Elis Säfbom oljemålning
Elis Säfbom oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SÄFBOM Elis (1896-1972): Hötorget, signerad och daterad E Säfbom -64, olja på pannå, 91x72 cm

188689

2013-06-01