Lena Linderholm litografi

Lena Linderholm litografi
Lena Linderholm litografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LINDERHOLM, Lena A (född 1947): Prinsesstårta, signerad Lena A Linderholm, 208/225, färglitografi, 76x54 cm

188692

2013-06-01