P von Schantz litografi

P von Schantz litografi
P von Schantz litografi

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VON SCHANTZ, Philip (1928-1998): Vitt, signerad och numrerad 206/265, 1984,
färglitografi, I. 50x76,5 cm
LITTERATUR: Bjurström 220

188695

2013-06-02