Harald Sallberg
Closed
2013-06-01
188707
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
SALLBERG, Harald (1895-1963): "Restaurang Victoria", signerad Harald Sallberg ,235/310, etsning, 29x33 cm