Harald Sallberg

Harald Sallberg
Harald Sallberg

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SALLBERG, Harald (1895-1963): "Restaurang Victoria", signerad Harald Sallberg ,235/310, etsning, 29x33 cm

188707

2013-06-01