Bordspendyl empire

Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets första hälft, empire, urtavlan märkt C A DE LA GARDIE (istället för siffror), träfodral, dekor med örn, höjd 36 cm

En sekundvisare saknas, urtavlan med slitage samt sprickor, glas saknas, skadad urtavla tejpad, delar saknas

188710

2013-06-07