Ivar Morsing oljemålning

Ivar Morsing oljemålning
Ivar Morsing oljemålning
Ivar Morsing oljemålning
Ivar Morsing oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

MORSING, Ivar (född 1919): Spansk strand, signerad o daterad I Morsing -54, olja på pannå, 17x23 cm

188718

2013-06-01