Färgserigrafi Nils Kölare

Färgserigrafi Nils Kölare
Färgserigrafi Nils Kölare

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KÖLARE, Nils (1930-2007): Komposition i svart, signerad och daterad Nils Kölare -87, 36/60, färgserigrafi, 72x93 cm

188719

2013-06-01