Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MILA, Joel (1895-1986): Stilleben med torso, signerad och daterad Joël Mila 1933, olja på pannå, 46x32 cm
Smärre färgbortfall
188721
2013-06-01
Gör en kostnadsfri värdering här