A O´Carroll oljemålning

A O´Carroll oljemålning
A O´Carroll oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

O´CARROLL, Anthony (Irland, född 1942): "Incantation 4", signerad och daterad O`Carroll, olja på pannå, 71x90 cm

Smärre kantskador, märken

188732

2013-06-02