P Freudenthal litgografi
2013-06-02
188748
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FREUDENTHAL, Peter (född 1938): Komposition, signerad och daterad 1974, 81/85, färglitografi, 78x48 cm
Gulnader, glasskada