P Freudenthal litgografi

P Freudenthal litgografi
P Freudenthal litgografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

FREUDENTHAL, Peter (född 1938): Komposition, signerad och daterad 1974, 81/85, färglitografi, 78x48 cm

Zustandsbeschreibung

Gulnader, glasskada

188748

2013-06-02