Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
FREUDENTHAL, Peter (född 1938): Komposition, signerad och daterad 1974, 81/85, färglitografi, 78x48 cm
Zustandsbeschreibung
Gulnader, glasskada
188748
2013-06-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner