Ragnar Person oljemålning
2013-06-02
188837
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PERSON, Ragnar (1905-1993): Stadsmotiv, signerad RP, olja på pannå, 24x19 cm