Ragnar Person oljemålning

Ragnar Person oljemålning
Ragnar Person oljemålning
Ragnar Person oljemålning
Ragnar Person oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PERSON, Ragnar (1905-1993): Stadsmotiv, signerad RP, olja på pannå, 24x19 cm

188837

2013-06-02