Mårten Andersson färglitografi
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
ANDERSSON, Mårten (född 1934): Sydländskt landskap med häst och vagn, signerad Mårten A, 109/360, färglitografi, 27x34 cm
Kuntoraportti
188842
Päivämäärä:
2013-06-02