Mårten Andersson färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

ANDERSSON, Mårten (född 1934): Sydländskt landskap med häst och vagn, signerad Mårten A, 109/360, färglitografi, 27x34 cm

Kuntoraportti

188842

Päivämäärä:

2013-06-02