Waldemar Lorentzon färglitografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LORENTZON, Waldemar (1899-1984): "Spansk resa", signerad Waldemar Lorentzon, HC 31/L, färglitografi, 30x40 cm

Glasskada

188848

2013-06-02