Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LORENTZON, Waldemar (1899-1984): "Spansk resa", signerad Waldemar Lorentzon, HC 31/L, färglitografi, 30x40 cm
Glasskada
188848
2013-06-02
Gör en kostnadsfri värdering här