Bror Hjort konststen

Bror Hjort konststen
Bror Hjort konststen
Bror Hjort konststen
Bror Hjort konststen
Bror Hjort konststen
Bror Hjort konststen
Bror Hjort konststen
Bror Hjort konststen
Bror Hjort konststen
Bror Hjort konststen
Bror Hjort konststen
Bror Hjort konststen

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HJORTH, Bror (1894 -1968): Kvinna med varg, signerad Bror Hjort, under basen signerad och numrerad Bror Hjort 30/85, konststen, höjd 26 cm

Bruksslitage

188850

2013-06-02